Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12087971
النصری‌ها لیاقت چنین برخوردی را داشتند


هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به طارمی گفتم به شرطی می‌گذارم پنالتی بزند که بعد از گل آن شادی خاص را انجام دهد.

 به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از خبرگزاری تسنیم، مهرداد کفشگری در مورد پیروزی پرسپولیس مقابل النصر عربستان اظهار داشت: واقعاً بازی جذابی بود. وقتی 100 هزار تماشاگر را در ورزشگاه آزادی دیدیم مسئولیت‌مان چند برابر شد و با تمام وجود بازی کردیم.

وی در خصوص درگیری بازیکنان دو تیم عنوان کرد: بالاخره درگیری در بازی پیش می‌آید. ما یک بر صفر از حریف پیش بودیم و می‌خواستیم فشار النصر را کم کنیم که خوشبختانه به این هدف رسیدیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره خوشحالی بعد از گل مهدی طارمی که باعث ناراحتی النصری‌ها شده است، خاطر نشان کرد: پیش از بازی قرار بود اگر پنالتی شد من بزنم و اتفاقاً توپ را هم گرفتم تا خودم پنالتی بزنم اما طارمی مرا قسم داد تا بگذارم او پنالتی را بزند. به طارمی گفتم به شرطی می‌گذارم پنالتی بزند که بعد از گل چنین شادی انجام دهد.

کفشگری در مورد اینکه چرا بعد از گل طارمی به سمت نیمکت النصر رفته و خوشحالی عجیبی انجام داده است، گفت: ببینید عربستانی‌ها عادت دارند ایرانی‌ها را اذیت کنند. چند روز قبل از بازی هم اتفاقی در عربستان رخ داد که شرم دارم آن را بیان کنم به همین خاطر این کار را انجام دادم. فکر می‌کنم النصری‌ها لیاقت چنین برخوردی را داشتند، چون ما را در بازی رفت خیلی آزار دادند.

وی ادامه داد: حتی اگر کارت قرمز هم می‌گرفتم باید چنین حرکتی را انجام می‌دادم، چون بعد از بازی رفت با النصر به شدت تحت فشار بودیم.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور برانکو ایوانکوویچ در این تیم اظهار داشت: در اینکه برانکو مربی بزرگی است شکی وجود ندارد و می‌تواند به پرسپولیس کمک کند. درخشان هم برای پرسپولیس مربی خوبی بود ولی واقعاً در آن زمان تیم بدشانسی می‌آورد. نمی‌شود نقش درخشان در پرسپولیس را انکار کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی