Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12148618
حجت‌الاسلام طائب


رئیس قرارگاه عمار گفت: به این مشکوکم که آقای هاشمی رفسنجانی در حال حاضر بابت فرزندش دلواپس دستگاه قضایی است.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از  خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام مهدی طائب رئیس قرارگاه عمار  در واکنش به سخنان امروز هاشمی رفسنجانی، گفت: واقعاً در این ایام که آقای هاشمی رفسنجانی اعلام می‌کند: "دلواپسان امام را هم اذیت می‌کردند" باید ببینیم که آقای هاشمی رفسنجانی دلواپس چیست؟ آیا آقای هاشمی دلواپس انقلاب اسلامی است؟

وی افزود: پس چطور در فتنه 88 آقای هاشمی رفسنجانی از کسانی حمایت کردند که می‌خواستند همه چیز را به آتش بکشند و انقلاب اسلامی را نابود کنند. آقای هاشمی رفسنجانی پس از فتنه 88 نیز سکوت اختیار کرد و علیه فتنه‌گران هیچ واکنشی نشان نداد.

رئیس قرارگاه عمار خاطرنشان کرد: بنده به این مشکوکم که آقای هاشمی رفسنجانی در حال حاضر بابت فرزندش دلواپس دستگاه قضایی است.

حجت‌الاسلام طائب اظهار داشت: اکنون دستگاه قضایی عدالت را همه‌گیر انجام می‌دهد، اما گرچه هنوز حکم قطعی برای فرزند آقای هاشمی رفسنجانی صادر نشده، آقای هاشمی رفسنجانی نشان می‌دهد که دلواپس این مسئله است.

وی با اشاره به اینکه آقای هاشمی رفسنجانی می‌خواهد همه دستگاه‌ها باب میل وی عمل کنند، گفت: کسانی را که آقای هاشمی رفسنجانی دلواپس می‌خواند افرادی هستند که به برخی از موضوعات سیاسی کشور نقد دارند. مگر اینها آمده‌اند و خیابان را به هم ریخته‌اند یا قصد دارند انقلاب را به آتش بکشند؟

رئیس قرارگاه عمار تأکید کرد: مقام معظم رهبری نیز همواره تأکید دارند که به سخنان منتقدان توجه شود. لازم است آقای هاشمی رفسنجانی به این فرمایش مقام معظم رهبری توجه ویژه‌ای داشته باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی