Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 13457026


۳۰ دفتر جامعه اسلامی دانشجویان در نامه‌ای اعلام کردند: اگر عده‌ای از دولت در رابطه با مذاکرات هسته‌ای انتقاد می‌کنند بخاطر بدعهدی‌های وقیحانه طرف غربی و از طرفی عدم هوشیاری برخی مسئولان است.

به گزارش دانشجوی ایرانی، ۳۰ دفتر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور در نامه‌ای سرگشاده به رئیس جمهور اعلام کردند: اگر عده‌ای در رابطه با مذاکرات هسته‌ای بدون لکنت لب به انتقاد از دولت می­‌گشایند نه بخاطر این است که در دولت حضرت عالی فضای نقد و انتقاد و حرمت منتقدین به رسمیت شناخته شده؛ بلکه مطرح شدن این انتقادها بخاطر بد عهدی‌های وقیحانه طرف غربی و از طرفی عدم هوشیاری برخی از مسئولان است.متن کامل نامه بدین شرح است:

 

ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر روحانی

با اهداء سلام

عرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد یگانه منجی عالم بشریت حضرت بقیه الله الاعظم (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و عرض خدا قوت خدمت حضرت عالی و همکارانتان در قوه مجریه.

با توجه به سخنرانی های اخیر حضرت عالی در باب انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نکاتی را از باب امر به معروف و نهی از منکر خدمتتان متذکر می شویم. امید است مورد توجه قرار بگیرد و ان شاءالله شاهد تغییر در مواضع اتخاذ شده توسط شما که بعضا در شأن ریاست جمهوری اسلامی ایران نیست، باشیم.

1- من باب نقد و نصیحت نسبت به بیانات حضرتعالی در دیدار با فرمانداران لازم است خاطرنشان کنیم اینکه عده ای بدون لکنت لب به انتقاد از دولت می­گشایند نه بخاطر این است که در دولت حضرت عالی فضای نقد و انتقاد و حرمت منتقدین به رسمیت شناخته شده؛ چرا که بارها با الفاظی مانند بروید به جهنم، بی سواد، کاسب تحریم و… مورد هجمه قرار گرفتند. بلکه مطرح شدن این انتقاد ها بخاطر بد عهدی های وقیحانه طرف غربی و از طرفی عدم هوشیاری و مقابله به مثل کسانی است که شما آنها را «سردار مقدم جبهه دیپلماتیک» می دانید!

2- درآنجا که فرمودید دولت یک دولت فراجناحی است نتیجه فراجناحی بودن آن را در وزارت علوم و عزل و نصب ها به صورت کاملا روشن درک کردیم و در این جا به شما توصیه می­کنیم که نگاه خود را نسبت به فرا جناحی بودن تغییر دهید.

3- جناب آقای روحانی چطور کام مردم شریف ایران اسلامی می­تواند شیرین باشد در حالی که نمی­دانند مسئولین­شان با استفاده از همان « قدرت مشروطی » که دراختیارشان قرار داده اند چه امتیازاتی را به حریف می­دهند و واقعا چه چیز هایی را حفظ کرده اند؟!

4- جناب رئیس جمهور لطفا این مغلطه مضحک را کنار بگذارید! چه اصراری دارید چرخیدن سانتیریفیوژ را به چرخیدن چرخ اقتصاد و جیب مردم پیوند دهید؟! در صورتی که به یکدیگر متصل باشند وقتی یکی نمی چرخد چطور انتظار دارید چرخ اقتصاد کشور بچرخد؟!

5- اخیرا سخنرانی های حضرت عالی پیرامون بحث انتخابات شفاف و آزاد  بعد از اینکه در سرتیتر خبرگزاری های معاند نظام قرار می­گیرد این سوال را در ذهن ایجاد می­کند که مگر:

الف) تا بحال در ایران اسلامی انتخاباتی غیر آزاد و شفاف صورت گرفته است؟

ب) مگر شخص حضرت عالی در 8 انتخاباتی که توسط دولت های مختلف برگزار شده است به عنوان کاندیدا شرکت نکرده و حتی به عنوان منتخب ملت انتخاب نشده اید؟!

ج) آیا سخنان حضرت عالی نوعی تردید در دل مردم و دلسردی­شان برای حضور در انتخابات های آینده ایجاد نمی­کند؟

د) لازم به یادآوری است که این شعار یعنی « انتخابات آزاد » شعار تازه ای نبوده و در دوره های قبل نیز از زبان برخی عناصر و جریانات معلوم الحال و همچنین از حنجره ناپاک آمریکایی ها شنیده شده است که هوشیاری جدی شما را می طلبد!

در پایان ضمن قدردانی از زحمات مسئولینی که با خلوص نیت و روحیه جهادی و نیز دشمن دانستن دشمن در حال تلاش و کوشش هستند اعلام می­کنیم که جنبش دانشجویی جزئیات امور کشور از جمله سخنان و موضع گیری های مسئولین را تحت رصد دارد و صبر انقلابی ما تا ابد نخواهد بود و با هر جریان و فردی که با سخنان دو پهلو باعث مسموم شدن و غبار آلود شدن افکار عمومی جامعه شود برخورد انقلابی خواهیم کرد.

« فبشر عباد الذین یستمعون القول فیتبعون احسنه »

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خمینی شهر

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بناب

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا همدان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بیرجند

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه حکیم سبزوار

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه خلیج فارس بوشهر

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه رازی کرمانشاه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه زابل

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه سیستان و بلوچستان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهرکرد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشکده شهید منتظری مشهد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعت نفت اهواز

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی اصفهان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه صنعتی قم

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی اراک

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کاشان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی کرمان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم قضایی تهران

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فردوسی مشهد

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه قم

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کاشان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه کردستان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گلستان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه گیلان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه مراغه

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه ملایر

جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

-----------
جاد یزد (yazdjad.ir)//
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی