Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12108045
قهرمان بدون مدال به کشورش بازگشت


پاسور هلندی تیم والیبال پیکان گفت: والیبال ورزش نخست ایران است ولی توجه بیش از حد رسانه‌ها به فوتبال، این ورزش را در سایه فوتبال قرار داده است.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از خبرگزاری تسنیم، پاسور هلندی تیم والیبال پیکان پس از حدود 7 ماه حضور در ایران با خاطرات زیادی به کشورش بازگشت اما مدالی بابت قهرمانی در لیگ برتر ایران، همراهش نبود. گزارش شبکه تلویزیونی NOS هلند را از حضور نیکو فرریکس،‌ پاسور پیشین تیم ملی والیبال هلند در تیم پیکان تهران می‌خوانید:

فرریکس امیدوار بود پس از قهرمانی با پیکان در لیگ برتر ایران،‌ با مدال طلا و کنار هم‌تیمی‌هایش، جشن مفصلی برگزار کنند اما این اتفاق هرگز نیفتاد. در ایران برخی اوقات اتفاقات نه‌چندان خوشایندی هم ممکن است بیفتد و فرریکس بعد از پیروزی 3 بر صفر مقابل شهرداری ارومیه در فینال لیگ برتر به این موضوع پی برد.

پاسور هلندی فصل گذشته پیکان می‌گوید: در بازی فینال حدود 4000 تماشاگر برای تشویق تیم حریف و تنها هزار نفر برای حمایت از ما به سالن آمده بودند. بعد از پایان هیجان انگیز بازی، تماشاگران حریف به‌طرف ما بطری و سکه پرتاب کردند. ما به‌سرعت زمین را ترک کردیم و پلیس برای کنترل شرایط وارد تماشاچیان شد. مراسم اهدای مدال و جام هم به همین خاطر برگزار نشد.

فرریکس که سابقه بازی در لیگ کشورهای روسیه، ایتالیا، اسپانیا و آلمان را دارد در مورد حضورش در ایران گفت: مردم ایران خیلی خونگرم و میهمان‌نواز هستند و من بارها توسط خانواده‌های ایرانی‌ به شام دعوت شدم. امیدوارم بتوانم فصل آینده هم در لیگ ایران بازی کنم.

بازی‌ساز هلندی پیکان ادامه داد: والیبال این روزها به‌خاطر موفقیت‌های تیم ملی ایران در میادین جهانی، ورزش نخست ایران است ولی توجه بیش از حد رسانه‌ها به فوتبال، این ورزش را در سایه فوتبال قرار داده است. این در حالی است که تیم والیبال ایران بین 10 قدرت برتر جهان جا دارد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی