Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12084284
حواشی دیدار پرسپولیس - النصر؛


هواداران تیم فوتبال پرسپولیس به محض ورود تیم النصر علیه این تیم شعار سر دادند.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از جام نیوز، هواداران تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز دیدار مقابل النصر عربستان به صورت هماهنگ برای لحظاتی سرود قهرمانی خواندند.

* با هماهنگی صورت گرفته برای لحظاتی تمام پرچم‌های ایران که در اختیار تماشاگران بود روی سکوها به اهتزاز درآمد که این باعث شد صحنه جالبی در ورزشگاه آزادی رقم بخورد و هواداران را به وجد بیاورد.

* یک پرچم 30 متری ایران در قسمتی از ورزشگاه به اهتزاز درآمد.

* سرلیدر باشگاه پرسپولیس به تماشاگران تأکید کرد که مراقب شعارهای خود باشند، چون ناظر کنفدراسیون فوتبال آسیا به زبان فارسی مسلط است.

* بازار داغ عکس سلفی بین هواداران بسیار داغ بود و آنها مشغول این کار بودند.

* از طریق اسکوربرد ورزشگاه و همچنین بلندگوهای استادیوم آزادی سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز مادر پیشاپیش به همه تبریک گفته شد.

* همزمان با ورود اتوبوس تیم النصر عربستان به ورزشگاه آزادی هواداران پرسپولیس به شدت علیه این تیم شعار دادند.

* در حالی که پنج بازیکن النصر در ساعت 14:55 قصد ورود به زمین را داشتند این مسئله با مخالفت مسئولان برگزاری مسابقه روبه‌رو شد تا بازیکنان النصر با چرخیدن دور پیست تارتان ورزشگاه آزادی مشغول گرفتن عکس یادگاری شوند.

نکته جالب اینجاست که ممانعت مسئولان برگزاری از ورود پنج بازیکن النصر به زمین باعث خوشحالی هواداران شد و باز هم شرایطی فراهم آورد که هواداران علیه بازیکنان النصر شعار سر دهند. نکته اینجا بود که بازیکنان النصر که متوجه شعارهایی که علیه آنها سر داده می‌شد، نمی‌شدند برای هواداران پرسپولیس دست تکان می‌دادند.

* پخش آهنگ‌های پاپ و شاد باعث شد تا هواداران در ورزشگاه به وجد بیایند.

* دو عکاس و تصویربردار باشگاه النصر عربستان زودتر از سایر اعضای این تیم به زمین آمدند و کار خود را شروع کردند.

* هواداران پرسپولیس برای دقایقی ضمن تشویق تیم خود علیه استقلال شعار دادند.

* در ساعت 17 اتوبوس اعضای تیم فوتبال پرسپولیس با تشویق شدید هواداران این تیم به ورزشگاه آمد تا سرخپوشان به رختکن بروند.

* محمد نوری، کاپیتان محروم پرسپولیس به همراه فرزند و چند تن از اقوام خود به جایگاه VIP آمد و به شدت مورد تشویق هواداران پرسپولیس قرار گرفت. نوری بعد از اینکه فرزندان و اقوام خود را در جایگاه VIP مستقر کرد به رختکن پرسپولیس رفت تا دقایق پیش از آغاز بازی را در کنار هم‌تیمی‌هایش باشد.

* تعدادی از مسئولان باشگاه النصر قصد داشتند به جایگاه ویژه بروند اما با وجود اینکه هفت نفر بودند تنها یک بلیت داشتند، به همین دلیل تنها یک نفر از آنها به این جایگاه رفت.




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی