Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 13208476
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد:


مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با بیان این مطلب که مستند‌سازی و انتقال عملکرد ورزشی در استان نقش مهمی در نشاط جامعه دارد، گفت: تدوین سند توسعه ورزش استان یزد در دست اقدام است.

 به گزارش دانشجوی ایرانی، مسعود شریعتی بعد از ظهر امروز در نشست تخصصی روابط‌عمومی‌ها و مدیران هیئت‌های ورزشی استان یزد با بیان اینکه در سال گذشته بیش از 90 قهرمان ملی، آسیای و منطقه‌ای از استان یزد برای کشور افتخار کسب کرده‌اند، اظهار داشت: بحث اجرایی رسانه در ورزش بسیار مهم و حائز اهمیت است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: در این اداره کل بیش از 47 هیئت ورزشی فعال در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

شریعتی افزود: با توجه به اینکه استان یزد جزو استان‌های کم آب در کشور محسوب می‌شود، هیئت قایقرانی استان با عشق و علاقه فراوان فعالیت‌های بسیار خوبی در حوزه ورزش قایقرانی در سطح استان یزد انجام داده است.

وی با اشاره به کسب رتبه 3 کشوری روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد تصریح کرد: تدوین سند توسعه جامعه ورزش استان با هدف تعیین راهبرد ورزش استان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان یزد با بیان اینکه پیشرفت جامعه ورزشی در استان یزد مستلزم وجود سندی راهبردی در این مورد است، اظهار داشت: آگاهی دقیق از وضعیت موجود ورزش استان، تدوین برنامه‌های مستمر و منسجم برای پیشبرد کیفی وکمی ورزش و مشارکت هیئت‌های ورزشی در راستای ارتقای سطح ورزشی استان بسیار مهم و ضروری است.

وی مستند‌سازی فعالیت‌های هیئت‌های مختلف ورزشی در سطح استان را در قهرمانی کردن و ترویج فرهنگ ورزش در جامعه بسیار مهم و موثر دانست و گفت: وجود زیرساخت‌های نامتوازن در بحث هیئت‌های ورزشی در استان یزد از جمله مشکلات این اداره کل است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی