Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12174085
رئیس مجلس در دیدار دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین:


لاریجانی ضمن محکومیت حمله نظامی به یمن، آن را یک توطئه عظیم علیه ملت‌های منطقه و اشتباهی بزرگ خواند که به زیان ملت‌های مسلمان از جمله ملت فلسطین است.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از خبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار ابواحمد فؤاد دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین و جمعی از رهبران این جبهه، با تأکید بر حمایت همه‌جانبه جمهوری اسلامی ایران از ملت فلسطین و گروه‌های مقاومت علیه رژیم صهیونیستی به تحولات جاری در منطقه از جمله یمن اشاره کرد و گفت: باید تمام امکانات جهان اسلام صرف مقابله با دشمن اصلی این سرزمین رژیم اشغالگر قدس و آزادی سرزمین‌های اشغالی گردد و درگیری میان کشورهای اسلامی در راستای منافع رژیم اشغالگر قدس بوده و به زیان جهان اسلام می‌باشد.

وی ضمن محکوم کردن حمله نظامی به یمن آن را یک توطئه عظیم علیه ملت‌های منطقه و اشتباهی بزرگ خواند که به زیان ملت‌های مسلمان از جمله ملت فلسطین می‌باشد.

لاریجانی افزود: باید امکانات و سلاح‌های کنونی که علیه ملت یمن بکار گرفته می‌شود برای کمک به ملت فلسطین جهت احقاق حقوق آنها و حمایت از آرمان مردم فلسطین بکار گرفته می‌شد.

ابواحمد فؤاد دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین نیز در این دیدار ضمن تبریک دستاوردهای هسته‌ای کشورمان آن را نشانه درایت‌ رهبری معظم انقلاب اسلامی و پایداری و استواری ملت مسلمان ایران خواند و گفت:  بی‌تردید دستاوردهای هسته‌ای ایران به نفع ملت‌‌های مسلمان خواهد بود.

وی از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های ملت فلسطین در شرایط و موقعیت‌های دشوار قدردانی کرد و افزود قطعاً‌ اگر حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران از گروه‌های مقاومت فلسطینی نبود آرمان فلسطین در شرایط بسیار دشوارتری بود.

ابو احمد فؤاد ضمن محکوم کردن حمله به یمن آن را یک اقدام ماجراجویانه خواند و گفت: این اقدام یک حرکت آمریکایی است که قطعاً‌ شکست خواهد خورد و ملت یمن قطعاً پیروز خواهد شد.

وی تصریح کرد: حمله به یمن یک توطئه آشکار علیه ملت یمن و در جهت به فراموشی سپردن حقوق مردم فلسطین می‌باشد.

دبیرکل جبهه خلق برای آزادی فلسطین در ادامه با اشاره به حوادث اردوگاه یرموک آن را یک توطئه خارجی خواند که ملت فلسطین را هدف قرار داده است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی