Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12099594
سیدصادق خرازی


رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان گفت: در مذاکرات هسته‌ای آمریکا روی توافق یک مرحله‌ای خواهد آمد و چاره‌ای جز این ندارد.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از خبرگزاری فارس، سیدصادق خرازی در حاشیه مراسم ترحیم همسر آیت‌الله خاتمی که عصر جمعه در مسجد امیرالمؤمنین (ع) برگزار شد، در خصوص اینکه آمریکایی‌ها به دنبال چند مرحله‌ای شدن توافق هسته‌ای هستند و هم‌اکنون امکان این وجود دارد که آنها توافق یک‌ مرحله‌ای را بپذیرند یا خیر؟ گفت: آنها روی توافق یک مرحله‌ای خواهند آمد و چاره‌ای جز این ندارند.

وی در پاسخ به سوال دیگری در مورد اینکه آیا در روز توافق تمام تحریم‌ها برداشته خواهد شد، تصریح کرد: هر کاری که می‌شود باید در یک مرحله صورت بگیرد. ایران مذاکرات فرسایشی را قبول ندارد و در کشور ما سیاست خارجی متمرکز بوده و شخص رهبری تصمیم قطعی می‌گیرند و به حق مخالف فرسایشی شدن مذاکرات هستند.

رئیس شورای مرکزی حزب ندای ایرانیان  درباره اینکه رهبری معظم انقلاب تأکید فرمودند اصراری بر روی این مسئله وجود ندارد که در ضرب الاجل تعیین شده توافقی صورت بگیرد و اگر آمریکایی‌ها اصرار داشته باشند توافق در چند مرحله صورت بگیرد،  ابراز داشت: آمریکایی‌ها حرف خودشان را می‌زنند اگر شرایط ما را قبول دارند جلو بیایند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی