Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12415998


دشمنان ما باید بدانند که ما آگاهیم و تیغ بصیرت و آگاهی ما تیز است و از اوضاع عالم خبر داریم و به زودی نابودی آنها را جشن خواهیم گرفت. وقتی تاریخ مصرف آل سعود بگذرد، آنها را نیز دور می ریزند.بهانه ی بچگانه ی حفاظت از حرمین شریفین، مسخره ترین دلیلی بود که می توانست از دهان وهابیون برای توجیه این جنگ بیرون بیاید.

مصاحبه «دانشجوی ایرانی»: در حاشیه ی تجمع پنج شنبه دانشجویان یزدی در میدان میرچخماق به حمایت از مردم مظلوم یمن، خبرنگار «دانشجوی ایرانی» با چهره های مهم این تجمع در مورد هدف از برگزاری این برنامه و حضور ایشان در تجمع سؤال کرد.

 

حجت الاسلام «قاسم اردکانی»، مسئول حلقه های صالحین ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد با تبیین دو هدف عمده ی این تجمع گفت: یکی از اهداف این است که تیغ آرمان خواهی، حساس بودن، دغدغه مندی و آگاهی نسبت به مسائل مهم پیرامونی در ما و مخصوصا قشر جوان کند نشود. اراده ی ما سست نشود و دچار غفلت نگردیم. مبادا سرگرم خودمان بشویم و یادمان برود که در دنیا چه خبر است و ما چه اهداف بزرگی داریم.

وی در تشریح هدف دوم این دست از برنامه ها عنوان کرد: دشمنان ما باید بدانند که ما آگاهیم و تیغ بصیرت و آگاهی ما تیز است و ما با همه ی جنگ رسانه ای، لیگ های متفاوت ورزشی و ترویج فساد در فیلمها، اسیر خدعه و نیرنگ شیطانی آنها نشدیم و به پا خاستیم و از اوضاع عالم خبر داریم و به زودی نابودی آنها را جشن خواهیم گرفت.

 

«احسان ملکی»، فرمانده ی ناحیه بسیج دانشجویی استان یزد در این مصاحبه به خبرنگار ما گفت: هدف از این تجمع فقط محکوم کردن حمله ی آل سعود به یمن نیست بلکه همه ی تاریخ جنایتکارانه ی این رژیم را مد نظر داریم. ما معتقدیم آل سعود در پازل رژیم صهیونیستی و آمریکا خدمتگزاری می کند و هرجا از کنترل آمریکا بیرون می رود، آل سعود برای دخالت و بازپس گیری آن وارد میدان می شود.

وی با توصیه به عربستان در این باره که رسم برادر کشی و مسلمان کشی را در منطقه جا نیاندازند، افزود: تاریخ نشان داده است که آمریکایی ها شرکا و حامیان خوبی برای مستخدمین خود نیستند و وقتی تاریخ مصرف آنها بگذرد، آنها را نیز دور می ریزند. عاقبت صدام برای سعودی ها باید نصب العین باشد.

ملکی با تقدیر از اقدام دولت در تعلیق سفر عمره، از آنها خواست تا با پیگیری جدی حادثه ی جده و مجازات مأموران آل سعود مرهمی بر قلوب مسلمانان و مخصوصا ایرانیان بگذارند و بدانند که ملت هم پشت سر آنها هستند.

 

در ادامه، «سجاد اسماعیلی» دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد با ناشیانه دانستن حرکت عربستان در شروع جنگ علیه یمن، گفت: بهانه ی بچگانه ی حفاظت از حرمین شریفین، مسخره ترین دلیلی بود که می توانست از دهان وهابیون برای توجیه این جنگ بیرون بیاید.

اسماعیلی با محکوم کردن حمله ی آل سعود به یمن و حادثه ی ننگین جده، دشمنی این رژیم با اسلام و مسلمین و خوش خدمتی به دشمنان مسلمین را مسبوق به سابقه دانست و گفت: از زمان اشغال فلسطین، آل سعود با انفعال و ترس و بعداً تصدیق و تأیید، بر دل مسلمین خنجر زد و اکنون پرونده ی این رژیم با حمایت از داعش و القاعده سنگین تر شده است.

این دانشجوی رشته ی اقتصاد دانشگاه یزد با نزدیک دانستن سقوط آل سعود گفت: ما آمده ایم تا با محکوم کردن جنایات این رژیم منحوس، ناقوس مرگ سلاطین پیر آن را به صدا در بیاوریم.

 

«مجیب دهش»، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد نیز با محکوم کردن حرکت اشتباه عربستان در حمله به یمن و اقدام بی شرمانه ی پلیس آل سعود در فرودگاه جده گفت: بر ما دانشجویان واجب و لازم بود تا با حضور در این اجتماع این اقدامات را محکوم کنیم، چراکه دانشجویان صف اول آگاهی و بصیرت و مقاومت در جامعه ی ما هستند و این آگاهی و بصیرت باید به تمامی آحاد جامعه تسری پیدا کند.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 4.333333333333333 stars out of 5.

ثبت نام اعتکاف دانشجویی