Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 12186382
امیر سرتیپ پوردستان در صبحگاه مشترک نزاجا:


فرمانده نیروی زمینی ارتش با بیان اینکه ما همه تحرکات را نه تنها در مرزها بلکه در خارج مرزها، منطقه و فرامنطقه رصد می‌کنیم، گفت: اگر روزی از ناحیه‌ای مورد تهدید قرار بگیریم، تهدیدکننده را پشیمان خواهیم کرد.

به گزارش «دانشجوی ایرانی»، به نقل از  باشگاه خبرنگاران، مراسم صبحگاه مشترک نیروی زمینی ارتش، صبح امروز با حضور جمعی از فرماندهان ارتش ازجمله امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نزاجا و رژه یگان‌های مختلف نیروی زمینی در مرکز آموزش و پشتیبانی نزاجا در تهران برگزار شد.
 
امیر سرتیپ پوردستان در این مراسم طی سخنانی، ارتش جمهوری اسلامی ایران را قوی‌ترین و مقتدرترین ارتش منطقه توصیف کرد و گفت: ارتش هیچگاه غافلگیر نخواهد شد و ما همه تحرکات را نه تنها در مرزها بلکه در خارج مرزها، منطقه و فرامنطقه رصد می‌کنیم و این رصدها توسط کارشناسان دفاعی تحلیل می‌شود.
 
وی با تاکید بر اینکه ما برای همه این رصدها راهکار تهیه می‌کنیم، تصریح کرد: اگر روزی از ناحیه‌ای مورد تهدید قرار بگیریم، تهدیدکننده را پشیمان می‌کنیم.
 
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: امروز ماهیت تهدیدات تغییر کرده و نیروهای مسلح نیز متناسب با این تهدیدات تغییر کرده‌اند.
 
امیر سرتیپ پوردستان خاطر نشان کرد: قابلیت‌های دفاعی در نیروهای مسلح بویژه در ارتش بالا رفته و ارتش ما امروز قوی‌ترین و مقتدرترین ارتش منطقه است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی