Skip to Content

شرح مطلب شرح مطلب

شناسه : 13249751
ادامه روند حمایت از پیگیری مطالبه رهبری:


ما هشدار می دهیم که صبر دانشجویان حدی دارد و اگر مسئولین به درخواستهای قانونی آنها توجهی نکنند، جوانان مؤمن و انقلابی به «بند میم وصیت نامه امام خمینی (ره)» مراجعه خواهند نمود و آن وقت هزینه های سنگینی متوجه دولت مردان یزدی خواهد شد و ما از این مطالبه ی امام امت نخواهیم گذشت.

به گزارش دانشجوی ایرانی، در ادامه ی روند حمایت های دانشجویی از تجمع پیگیری مطالبه رهبری در مورد انتشار فکت شیت ایرانی، مجیب دهش، مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه یزد در مصاحبه با پایگاه خبری تحلیلی دانشجوی ایرانی گفت: نزدیک به 50 روز از مطالبه ی رهبری می گذرد و وظیفه ی دانشجویان به عنوان مؤذنان جامعه این است که این مطالبه را در قشر عام مردم مطابه کند و آن را از دولت بخواهد.

 

دهش با تشریح روند درخواست های مکرر بسیج دانشجویی برای برگزاری تجمع مطالبه گرانه و عدم صدور مجوز توسط استانداری یزد افزود: این اصلاً عجیب نیست، چون در رأس دولتی که 50 روز است مطالبه ی شخص اول مملکت و ولی جامعه را زمین نهاده و اطاعت نمی کند، چه توقعی از مدیران و کارمندان جزء این دولت در استان ها می رود؟ ما هشدار می دهیم که صبر دانشجویان حدی دارد و اگر مسئولین به درخواستهای قانونی آنها توجهی نکنند، جوانان مؤمن و انقلابی به «بند میم وصیت نامه امام خمینی (ره)» مراجعه خواهند نمود و آن وقت هزینه های سنگینی متوجه دولت مردان یزدی خواهد شد و ما از این مطالبه ی امام امت نخواهیم گذشت.

 

مسئول بسیج دانشجوی دانشگاه یزد تصریح کرد: متأسفانه در این چند وقت اظهارات متناقضی از مسئولین دولتی در این مورد دیدیم. از این تناقضات مشخص است که اختلاف در راس مجموعه ی اجرایی وجود دارد. به همین دلیل از مسئولین دولتی که در زبان اظهار ولایت پذیری می کنند انتظار داریم در دل هم این چنین باشند و بیش از این مردم را معطل نکنند.

 

این دانشجوی عمران دانشگاه یزد در پاسخ به این سوال که واکنش دانشجویان نسبت به مطرح شدن مسئله ی بازجویی با دانشمندان ایران چیست به خبرنگار ما گفت: در گزارش اسفند ماه آژانس این مسئله آمده بود و در برنامه خود گنجانده بودند. دادن اطلاعات و مشخصات دانشمندان ایرانی به کسانی که سابقه پنج ترور علمی را در کارنامه خود داشتند بسیار مضحک است و این کار عین حماقت است!

 

دهش با تأکید بر اینکه هرگز نباید مسئولین ایرانی این کار را انجام دهند عنوان کرد: اما متأسفانه از نوع مطالبات طرف آمریکایی و صحبت های منفعلانه ی مسئولین ما این نتیجه گرفته می شود که انگار اجازه هایی داده شده است و اتفاقاتی افتاده است. ما این عمل را نه از نظر علمی عاقلانه می دانیم و نه شناسایی آنها موافق منافع ملی و امنیتی ماست.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه یزد در پایان ضمن تأکید بر حضور حد اکثری دانشجویان در این تجمع گفت: ان شاء الله روند قانونی طی می شود و استانداری بیش از این کار شکنی نخواهد کرد و ما دانشجویان هم با صلابت انقلابی خود در این تجمع شرکت خواهیم کرد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


ثبت نام اعتکاف دانشجویی